Planowanie podróży po USA – grupa na Facebook

podroż-po-USA-planowanie

Planowanie podróży po Stanach Zjednoczonych nie jest wcale takie łatwe jak się wydaje.
Piszę te słowa bazując na swoich własnych doświadczeniach oraz na podstawie ilości emalii które otrzymuję praktycznie codziennie od czytelników mojego bloga.

Już sam wyjazd do USA to już nie lada przedsięwzięcie, do którego należy przygotować naprawdę solidnie, a jeśli dodacie do tego planowanie trasy podróży po Stanach…robi się już z tego naprawdę nie lada wyzwanie logistyczne.

DOŁĄCZ DO GRUPY

Wizy, bilety lotnicze, transport na miejscu, hotele, motele a może kempingi? Jaka opcja będzie najtańsza a jaka najkorzystniejsza?
Na jakie warunki pogodowe przygotować się podróżując po USA? Jaki samochód wynająć aby ogromne odległości które trzeba będzie pokonać nie stały się drogą przez mękę?
Co zabrać ze sobą z Polski a co kupić będąc na miejscu?

Wciąż odkrywam Amerykę…..

Powyższe pytania dotyczące podstawowych informacji związanych z podróżowaniem po USA to tylko przysłowiowy czubek góry lodowej. Im bardziej zaczynacie wgłębiać się w plan wyjazdu tym więcej zacznie rodzić się pytań.
Cały problem polega jednak nie na ich ilości ale na jakości odpowiedzi jakie na te pytanie uzyskujecie.

Sprawdziłem to osobiście.
Poświęciłem prawie pół dnia na przeszukiwaniu grup dyskusyjnych, blogów, video poradników, grup i profili na mediach społecznościowych itp.
Okazuje się, że ponad 70% odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących wyjazdów i podróżowania na własną rękę po USA udzielane były przez osoby, które miały minimalną wiedzę na ten temat. Jedynym argumentem jaki podawały i który miał przemawiać za wiarygodnością udzielanych przez nich informacji był fakt iż były “kiedyś” w USA.
Byłem na wycieczcie w Ameryce i wiem jak tam jest…
Przejechałem USA raz z zachodu na wschód i wiem jak przygotować się do takiej trasy…
Mieszkałam przez tydzień w Los Angeles i znam najciekawsze miejsca w tym mieście…

Okazuje się, że uzyskanie prawidłowej (znaczy prawdziwej) odpowiedzi na precyzyjnie zadane pytanie dotyczące USA jest co najmniej kilka wersji.
Każda z wersji różni się diametralnie, głownie w zależności od daty (pory roku) kiedy dana osoba przebywała w USA i wiedzy na temat danej atrakcji turystycznej.

Jedynym wyjściem aby (dosłownie) ratować osoby wybierające się w podróż do USA, przed kierowaniem się nie do końca sprawdzonymi i prawdziwymi informacjami, była ich weryfikacji przez sprawdzone źródło.

Podjąłem to wyzwanie i tak oto powstała na platformie Facebooka zamknięta grupa dyskusyjna
“Planowanie podróży po USA” (klik tutaj)

Planowanie-podroży-Stany

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak dobrze przygotować się do podróży po USA, jak dobrze zaplanować zwiedzanie Stanów Zjednoczonych, gdzie znaleźć ciekawe i warte odwiedzenia miejsca…

Zapraszam również wszystkie osoby planujące podróż po USA kamperem do odwiedzenia mojej nowej grupy:
“Podróż KAMPEREM przez USA” (klik tutaj)

Kamperem-przez-USA

Jeśli nie chcecie aby wasza podróż po USA tak wyglądała…

Zapraszam do odwiedzenia grupy dyskusyjnej
“Planowanie Podróży po USA” oraz “Podróż KAMPEREM przez USA”

A jeśli wciąż planowanie podróży będzie dla was zbyt czasochłonne, skomplikowane czy po prostu stwierdzicie, że należy to zadanie powierzyć specjaliście… zapraszam do skorzystania z moich usług. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ – KLIK

Paweł © 2019 interameryka.com 

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
Podaj imię