Road Trip America 2012

Zobacz moje przewodniki po USA: sklep.interameryka.com

Już we wrześniu śledzić będziemy zmagania kolejnej wyprawy, która wyrusza z San Francisco do Nowego Jorku. W  trzy tygodnie uczestnicy podróży przez USA pod kryptonimem “Road Trip America 2013” przemierzą Stany Zjednoczone z zachodu na wschód. Przed nimi ponad 5600km. Trzymamy kciuki!

Z przyjemnością informuję czytelników, że strona interameryka.com obejmuje patronat medialny nad kolejnym projektem podróży przez USA o dumnej nazwie “Road Trip America 2013”.

Organizatorami oraz uczestnikami wyprawy przez są uczestnicy programu praktyk studenckich “Vulcanus in Japan”, przebywający obecnie w Japonii. Zaraz po zakończeniu programu trójka studentów przylatuje do USA i  wyrusza “kamperem” wprost z  San Francisco aż do Nowego Jorku, zwiedzając po drodze Parki Narodowe,  metropolie, miasta i wioski USA. Zgodnie z planem, podróż rozpoczyna się 7 września 2013 r. i trwać będzie trzy tygodnie (zakończenie 28 września). Czy uczestnikom uda się przejechać Amerykę from coast to coast?.

Głównym celem podróży przez USA  jest pokazanie, że nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkie marzenia mogą zostać zrealizowane nawet w przypadku początkowego braku funduszy. „Wcale nie trzeba spać pod namiotem czy jeść chińskich zupek. Wystarczy dobra organizacja i wiara w sukces przedsięwzięcia, żeby zrealizować to, co na początku wydawało się nieosiągalne” – twierdzi Marek, (uczestnik wyprawy) i podkreśla, że właśnie jego przedsięwzięcie ma to udowodnić, jak również dowieść czy wielkie korporacje skłonne są wesprzeć oryginalny pomysł w zamian za szeroko pojętą reklamę.

Specjalnie z myślą o podróży przez USA powstała strona internetowa www.rta2013.com, gdzie uczestnicy wyprawy będą na bieżąco dodawali newsy z podróży, a także zdjęcia, materiały filmowe i artykuły na temat odwiedzanych miejsc.  Ze względu na międzynarodowy charakter projektu, serwis prowadzony będzie w języku angielskim. Oczywiście na stronie interameryka.com, również będą regularnie pojawiały się relacje z wyprawy – tym razem w języku Polskim.

W związku z naszym patronatem medialnym nad projektem „Road Trip America 2013”, prosimy o jego wsparcie poprzez polubienie fanpage wydarzenia pod adresem www.facebook.com/roadtripamerica2013. Dodatkowo można wejść na stronę www.gofundme.com/Road-Trip-America-2013 i przelać symboliczną kwotę na specjalnie w tym celu stworzone konto typu „fundraising” lub bezpośrednio na konto wydarzenia podane na jego stronie w zakładce „Partners”. W zamian organizatorzy obiecują wysłanie pocztówki z wybranego kraju wymienionego na stronie oraz umieszczenie na niej imienia i nazwiska osoby, która pocztówkę taką „zakupiła”.

Dodatkowo, wszyscy którzy polubią facebookową stronę wydarzenia oraz stronę internetową pierwszego sponsora wyprawy www.eitca.pl, otrzymają 25 proc. zniżki na dowolne oferowane przez niego szkolenie informatyczne, pod warunkiem, że przy zapisie na kurs podadzą kod “roadtripamerica2013”.

Interamerykahttps://www.interameryka.com
Przewodnik po USA: Paweł Paluch (Interameryka). Już ponad 20 lat mieszkam w USA, moją pasją jest podróżowanie i odkrywanie Ameryki. Jeśli wybierasz się zwiedzić USA chętnie pomogę Ci zaplanować podróż po USA.
4 komentarze
  1. Taka podróż to moje marzenie. Żeby było śmieszniej w większości opisywanych miejsc już byłem (Nowy Jork, Niagara, Chicacago Kanion, Vegas, LA, SF), ale baaardzo chciałbym przejechać całą Amerykę od oceanu do oceanu. Myślę, że w ciągu kilku najbliższych lat tę wizję uda mi się zrealizować.

    Tymczasem życzę powodzenia i zazdroszczę uczestnikom, BARDZO ZAZDROSZCZĘ!!!!!!!!!! 🙂
    Powodzenia!

  2. Planujemy z synem przy okazji ŚDM w Panamie odwiedzić USA i przejechać od Los Angeles przez San Diego i Huston na Florydę a potem do Nowego Jorku. Już nie mogę się doczekać. Dodatkową atrakcją będzie podróż z Panamy do Los Angeles

    • Świetny pomysł aby połączyć te dwie podróże! Życzę powodzenia i podprawiam! Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania dotyczące podróżowania po USA – zapraszam do mnie 🙂

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
Podaj imię

Interameryka Mam na imię Paweł, mieszkam w USA od 2002 roku i spełniam marzenia osób, które chcą wyruszyć w podróż po Stanach Zjednoczonych.
Polecam moje EBOOKI-PRZEWODNIKI
, a jeśli potrzebujesz dokładnego planu skorzystaj z mojej pomocy przy PLANOWANU PODRÓŻY PO USA.

Tutaj znajdziecie więcej informacji o mnie:
ZAPRASZAM!

Przewodnik po USA

Przeczytaj

JESZCZE WIĘCEJ DO CZYTANIA

Zielonym Busem przez USA

Rusza projekt "Zielonym Busem przed USA" O kim mowa? Projekt Zielonym Busem tworzy szóstka podróżników z Polski. Ania i Piotrek to...

Jak zwiedzić zachodnie wybrzeże USA za 560$?

Czy można zwiedzić zachodnie wybrzeże USA wydając na to tylko 560 dolarów? Kalifornia, Arizona i część pustynnego stanu Nevada,...

USA: praca i podróże (Work & Travel)

Work and Travel w USA to doskonały sposób, aby połączyć legalną pracę w Stanach i przyjemność podróżowania po USA...

Hawaje, Szlakiem Kalalau Trail

Hawaje. Rajskie wyspy położone gdzieś na Oceanie Spokojnym przyciągają turystów od lat 60-tych. To tutaj znajdują się jedne...