Rusza kolejna wyprawa samochodem przez USA!

Zobacz moje przewodniki po USA: sklep.interameryka.com

Już 1 kwietnia na podbój Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej rusza kolejna wyprawa samochodowa. Tym razem grupa trzech śmiałków z Polski, pod przewodnictwem Łukasza Jabłońskiego wyrusza z miejscowości Edmonton w Kanadzie na prawie czteromiesięczną podróż po USA.

Wyprawa samochodem przez USA

Kim są podróżujący? Jak sami o sobie piszą ..
“Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy postanowili zrobić w życiu coś innego, poza schematem, w pewien sposób oryginalnego. Znużeni codziennością, negatywną sytuacją w kraju, a jednocześnie popchnięci wspólną pasją – podróżowaniem, zdecydowaliśmy się wyruszyć w świat. Bezsprzecznie obraliśmy jeden kierunek – Amerykę Północną, jako początek naszej przygody. Przez rok pracowaliśmy w Kanadzie, teraz zwiedzamy Stany Zjednoczone i Karaiby. Możecie śledzić tutaj nasze przygody, które postaramy się na bieżąco relacjonować. ”

Wyprawa po drogach i bezdrożach Ameryki odbywać się będzie pod nazwą “North America Trip”. Na stronie interameryka.com będziecie mogli na bieżąco (o ile komunikacja z ekipą będzie możliwa) śledzić trasę przejazdu przez USA. Tutaj również będą znajdowały się relacje z kolejnych dni wyprawy.
Poniżej znajduje się mapka z planowaną trasą wyprawy. Jak dowiedziałem się od ekipy, wielce prawdopodobne jest to, że trasa na bieżąco będzie się zmieniała; jednakże główne punkty powinny pozostać niezmienione. Już wkrótce opublikowana zostanie interaktywna mapa Google, na której zaznaczane będą miejsca pobytu grupy North America Trip 2013.

Samochodem przez USA - mapa

Osobiście trzymam kciuki za kolejną polską ekipę, która będzie na nowo odkrywała Amerykę. Powodzenia !
Zachęcam do odwiedzania tego działu na mojej stronie – na pewno znajdziecie tutaj wiele cennych informacji dotyczących podróżowania samochodem po USA.

Oficjalna strona internetowa projektu North America Trip www.brostrip.eu

Interamerykahttps://www.interameryka.com
Przewodnik po USA: Paweł Paluch (Interameryka). Już ponad 20 lat mieszkam w USA, moją pasją jest podróżowanie i odkrywanie Ameryki. Jeśli wybierasz się zwiedzić USA chętnie pomogę Ci zaplanować podróż po USA.

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
Podaj imię

Interameryka Mam na imię Paweł, mieszkam w USA od 2002 roku i spełniam marzenia osób, które chcą wyruszyć w podróż po Stanach Zjednoczonych.
Polecam moje EBOOKI-PRZEWODNIKI
, a jeśli potrzebujesz dokładnego planu skorzystaj z mojej pomocy przy PLANOWANU PODRÓŻY PO USA.

Tutaj znajdziecie więcej informacji o mnie:
ZAPRASZAM!

Przewodnik po USA

Przeczytaj

JESZCZE WIĘCEJ DO CZYTANIA

Las Vegas, Nevada

Dotarliśmy do Las Vegas. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tej światowej stolicy rozrywki, która przez lata budowało swą...

Przejazd i zwiedzanie Doliny Śmierci na trasie Kalifornia – Vegas

Przed nami Dolina Śmierci. Wjeżdżamy do tego miejsca wprost z chłodnej Kalifornii. Różnice temperatur w ciągu zaledwie czterogodzinnego...

Kalifornia: San Diego i okolice.

Kontynuujemy naszą podróż po Kalifornii. Dziś krótkie podsumowanie wizyty w południowej części tego stanu. Zapraszamy więc na wspólne...

Los Angeles i okolice.

Witamy z Los Angeles w Kalifornii! Wreszcie przybyliśmy do największego i najbardziej znanego miasta na zachodnim wybrzeży USA. Beverly...