Los Angeles, lądowanie o zmierzchu (widok z kokpitu).

Los-angeles-z-samolotu

Ciekawy film pojawił się kilka dni temu na internetowym portalu youtube. Przedstawia on niesamowicie piękne widoki z kokpitu pasażerskiego samolotu Airbus A320 w czasie wieczornego podchodzenia do lądowania na lotnisku w Los Angeles. Jak dowiadujemy się z opisu który zamieścił autor nagrania, samolot którego był pilotem otrzymał od wieży kontrolnej pozwolenie zejścia na wysokość poniżej 2tys stóp nad miastem. Ponieważ pozwolenia na tak niski przelot zdarzają się bardzo rzadko, pilot postanowił wykorzystać sytuację i sfilmował praktycznie całą ścieżkę lądowania.
Całkowita procedura lądowania zajmuje około 30minut. Materiał filmowy został przyspieszony 8 razy, przez co (jak pisze autor) możemy się przekonać jak wyglądało by miasto z perspektywy osoby przemierzającej tą trasę na pocisku balistycznym.

Zapraszam do obejrzenia tego niesamowitego filmu.

Paweł Interameryka
Mam na imię Paweł, mieszkam w USA od 2002 roku i spełniam marzenia osób, które chcą wyruszyć w podróż po Stanach Zjednoczonych. Polecam moje EBOOKI-PRZEWODNIKI, a jeśli potrzebujesz dokładnego planu skorzystaj z mojej pomocy przy PLANOWANU PODRÓŻY PO USA. Tutaj znajdziecie więcej informacji o mnie i moim odkrywaniu Ameryki. ZAPRASZAM!
Przewodnik po USA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
Podaj imię