Sceny do filmu Transformers 3 nagrywane w Chicago…

przedownik-po-chicago-transformers4

Centrum Chicago zostało przekształcone na prawie 8 tygodni w gigantyczną hollywoodzką scenę na której codziennie rozgrywają się regularne bitwy pomiędzy oddziałami wojska oraz armią  futurystycznych robotów. Masowe zniszczenia, spalone wraki samochodów, odgłosy strzałów i eksplozji, to obecnie częsty widok na głównych ulicach miasta.

Chicago w swej historii wielokrotnie już gościło ekipy filmowe prosto z Hollywood. Najnowszą superprodukcją nagrywaną obecnie w Wietrznym Mieście jest film Transformers 3 w reżyserii Michaela Bay.

Najbardziej spektakularnymi scenami nagrywanymi w Chicago były akrobacje powietrzne z udziałem śmigłowców wojskowych a także skoki kaskaderów z chicagowskich drapaczy chmur (Willis Tower, Triumph Tower). Licznie zgromadzone tłumy gapiów zafascynowane były scenami walki i pościgów w których brały udział futurystyczne samochody-roboty. Sceny do filmu nagrywane są praktycznie przez cały dzień, niejednokrotnie zdjęcia rozpoczynają się we wczesnych godzinach porannych i trwają aż do zmierzchu.
Nadzwyczajne środki bezpieczeństwa zostały wprowadzone w tych wszystkich lokalizacjach w których nagrywane są sceny pirotechniczne.  Chicagowska policja i straż pożarna mają pełne ręce roboty przy zabezpieczaniu miejsc na ulicach Chicago w których rozgrywa się akcja filmu.

Wszystkie osoby chcące zobaczyć jak powstaje kolejna hollywoodzka superprodukcja mogą wybrać się do centrum Chicago i bez większych problemów obserwować kulisy powstawania filmu Transformers 3.  Ekipa filmowa gościć będzie w Chicago do 24 sierpnia. Według informacji podanych przez burmistrza Chicago, miasto  zarobi na produkcji około 20 milionów dolarów.

Fotoreportaż z planu filmowego Transformers 3
przedownik-po-chicago-transformers1

przedownik-po-chicago-transformers2

przedownik-po-chicago-transformers3


przedownik-po-chicago-transformers5

przedownik-po-chicago-transformers6
przedownik-po-chicago-transformers7
przedownik-po-chicago-transformers8
przedownik-po-chicago-transformers9
przedownik-po-chicago-transformers10
przedownik-po-chicago-transformers11
przedownik-po-chicago-transformers13
przedownik-po-chicago-transformers14
przedownik-po-chicago-transformers15
przedownik-po-chicago-transformers18
przedownik-po-chicago-transformers20

Zapraszamy również do obejrzenia filmów nagranych amatorską kamerą video.
Materiały pochodzą z serwisu youtube.com

Paweł Interameryka
Mam na imię Paweł, mieszkam w USA od 2002 roku i spełniam marzenia osób, które chcą wyruszyć w podróż po Stanach Zjednoczonych. Polecam moje EBOOKI-PRZEWODNIKI, a jeśli potrzebujesz dokładnego planu skorzystaj z mojej pomocy przy PLANOWANU PODRÓŻY PO USA. Tutaj znajdziecie więcej informacji o mnie i moim odkrywaniu Ameryki. ZAPRASZAM!
Przewodnik po USA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
Podaj imię