Zwiedzanie Kalifornii

Jeśli planujesz zwiedzanie Kalifornii a  nie znajdujesz na to czasu lub nie wiesz jak się przygotować do wyjazdu, ja zrobię to za Ciebie.

Podroż-Kalifornia-planowanieOferuję przygotowanie indywidualnego planu podróży po Kalifornii i sąsiednich stanach dla osób chcących poznać najpiękniejsze rejony “złotego stanu”.

Zaplanujcie podróż razem ze mną jeśli chcecie odnaleźć miejsca Kalifornii, w które nie zabierze Was żadna wycieczka i których lokalizacji prawdopodobnie nie odnajdziecie w większości przewodników.kanał YoouTube Podróże po KaliforniiWyjazd z moim planem podróży po Kalifornii to  na pewno nie będzie tylko zwykła wycieczka. Chcę abyś poznał i zobaczył Kalifornię z zupełnie innej perspektywy. Kalifornię trzeba poczuć i doświadczyć wszystkimi zmysłami, aby zrozumieć… przyrodę, miejsca, ludzi, kulturę…

Kim jestem?

Mam na imię Paweł i od 2002 roku mieszkam w USA. Proponuje swoje usługi przy szczegółowym planowaniu podróży po Kalifornii jak również całych Stanach Zjednoczonych W 2009 roku założyłem stronę internetową “interameryka” i tak rozpoczęła się moja przygoda i moja pasja związana z planowaniem podróży.

Zaufaj mojemu doświadczeniu.
Gwarantuję że zaplanuję Twoje wakacje w Kalifornii tak,
aby stały się one podróżą Twojego życia.

Moje usługi planowania podróży po USA rekomenduje przewodnik Lonely Planet
Lonely Planet - planowanie podróży USA

W Kalifornii spędzisz niezapomniane wakacje w niezapomnianych lokalizacjach o których istnieniu mogłeś się tylko marzyć przeglądając czasopisma podróżnicze lub foldery reklamowe z branży turystycznej.

Jestem w stanie przygotować szczegółowy plan podróży w dowolny rejon Kalifornii z uwzględnieniem indywidualnych preferencji każdej z podróżujących osób. 
Jeśli lubisz trekking – wskażę Ci dokładnie na jakie szlaki powinieneś wyruszyć. Jeśli preferujesz odpoczynek rodzinny na ciepłych plażach Kalifornii – podam Ci dokładną lokalizację najpiękniejszych miejsc nad oceanem (i nie tylko)
Nudzisz się śpiąc w hotelach (nawet tych najwyższej jakości) – napisz do mnie a spędzisz noc w nietypowym miejscu z dala od zgiełku turystów.

Noclegi-USA
Odkryj noclegi z dala od cywilizacji….

Zobacz również opinie (ogólnie dostępne na moje stronie Facebook) osób którym pomogłem zaplanować podróże po USA – KLIKNIJ TUTAJ
(możliwość dodawania opinii uruchomiona została od 15 maja 2018)

Jak skorzystać z mojej oferty planowania podróży po Stanach Zjednoczonych?
To proste. Poniżej znajdują się opisy “pakietów” z moją ofertą. Przy każdym z pakietów znajduje się formularz. Zawarte w nim informacje odnośnie podróży pomogą mi lepiej dopasować szczegóły wyjazdu do Państwa osobistych preferencji.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące planowanie podróży (nie tylko po Kalifornii) proszę o kontakt emailowy: (interameryka@gmail.com).
Chętnie udzielę wszystkich niezbędnych informacji dotyczących całej procedury planowania podróży. Konsultacja jest bezpłatna!

Podróż po USA: zestaw pakietów

Proszę zapoznać się z poniższymi propozycjami pakietów, które oferuję. Jeśli zdecydujecie się Państwo, który z nich najbardziej odpowiada  Waszym oczekiwaniom, proszę do mnie napisać email. Ustalimy wówczas szczegóły związane z płatnością oraz dalszym planowaniem. Jeśli planujesz podróż TYLKO po stanie Kalifornia – napisz do mnie. Na pewno ustalimy wspólnie odpowiedni cennik.

Pakiet #1

– Plan podróży po USA (nie zawiera lokalizację i/lub adresy GPS punktów widokowych)
– Ogólne informacje na temat szlaków turystycznych znajdujących się na trasie podróży.
– Lokalne atrakcje (w wybranych miejscach) np. trasy off-road, rejs połączony z obserwacją wielorybów, delfinów, lokalne smaki, kajaki, rodeo, opuszczone kopalnie złota itp.
– Pomoc w wyborze noclegów
– Pomoc w wyborze samochodu
Koszt 750zł - kliknij aby wypełnić formularz

Pakiet #2:

– Spersonalizowany plan podróży po USA (zawiera lokalizację i/lub adresy GPS punktów widokowych)
– Szczegółowe informacje i spersonalizowany wybór szlaków turystycznych
– Mapa zawierająca trasę i punkty widokowe/docelowe
– “Ukryte perełki”: informacje o miejscach które niekoniecznie są znane z przewodników.
– Lokalne atrakcje np. trasy off-road, rejs połączony z obserwacją wielorybów, delfinów, lokalne smaki (kuchnia Indian Navajo), rafting w Kanionie Colorado, kajaki, rodeo, opuszczone kopalnie złota itp.
– Wybór optymalnej lokalizacji hotelu i rezerwacja noclegów
– Pomoc w wyborze i rezerwacji samochodu
– Pomoc w wyborze połączeń lotniczych wewnątrz USA
– Pomoc w wyborze i aktywacji telefonu/karty SIM na terenie USA (możliwość przesłania karty SIM do Polski)
– Pomoc w wyborze i rezerwacji karnetów/biletów do poszczególnych atrakcji turystycznych
– Kosztorys wyprawy
– Możliwość zakupu i wysłanie do Polski karnetu wstępu do Parków Narodowych
– Opieka w trakcie trwania podróży. (Konsultacje telefoniczne lub poprzez komunikatory internetowe  dostępne przez cały okres Państwa pobytu w USA ).
Koszt 850zł - kliknij aby wypełnić formularz

Pakiet VIP:

Specjalne plany podróży po Stanach Zjednoczonych dla osób preferujących wypoczynek oraz podróżowanie w bardzo wysokim standardzie.
Pakiet VIP to podróż przez Amerykę z uwzględnieniem ekskluzywnych miejsc zakwaterowania, najwyższej klasy atrakcji (zaplanowanych pod kątem konkretnego, wymagającego klienta) wspaniałej kuchni i niezapomnianych widoków.
Zapraszam Państwa do kontaktu.
Pakiet VIP - kliknij aby wypełnić formularz

UWAGA: Wszystkie wyjazdy dłuższe niż 21 dni podlegają indywidualnej wycenie.

Pakiet: Podróż Kamperem.

Oferuję profesjonale przygotowanie trasy podróży po wszystkich stanach USA dla osób poruszających się pojazdami typu “Kamper” oraz “RV”.
W każdym z planów, które przygotowuję uwzględniam nie tylko Parki Narodowe, punkty widokowe oraz inne atrakcje turystyczne. Główny nacisk kładę na bezpieczeństwo podróży oraz specyficzne restrykcje jakie obowiązują w danym stanie czy mieście dla samochodów kwalifikujących się jako “oversized vechicles”.

Podróż kamperem -szczegóły kliknij tutaj

Potwierdzenie planowania podróży.

Po po wypełnieniu formularza proszę o chwilę cierpliwości, zazwyczaj odpowiedź na formularz zajmuje mi około 24 h. (skutecznie utrudnia to różnica czasowa pomiędzy Polską a USA). Jeśli macie Państwo problemy z wypełnieniem formularza lub w ciągu 24h nie otrzymaliście emaila potwierdzającego proszę o kontakt interameryka@gmail.com