Zwiedzanie Florydy

Jeśli planujesz zwiedzanie Florydy a  nie znajdujesz na to czasu lub nie wiesz jak się przygotować do wyjazdu, ja zrobię to za Ciebie.

Oferuję przygotowanie indywidualnego planu podróży po Florydzie i sąsiednich stanach dla osób chcących poznać najpiękniejsze rejony “słonecznego stanu”.

Zaplanujcie podróż razem ze mną jeśli chcecie odnaleźć miejsca na Florydzie, w które nie zabierze Was żadna wycieczka i których lokalizacji prawdopodobnie nie odnajdziecie w większości przewodników.

kanał YoouTube Podróże po KaliforniiWyjazd z moim planem podróży po Florydzie to  na pewno nie będzie tylko zwykła wycieczka. Chcę abyś poznał i zobaczył Florydę z zupełnie innej perspektywy. Florydę trzeba poczuć i doświadczyć wszystkimi zmysłami, aby zrozumieć… przyrodę, miejsca, ludzi, kulturę…

Kim jestem?

Mam na imię Paweł i od 2002 roku mieszkam w USA. Proponuje swoje usługi przy szczegółowym planowaniu podróży po Kalifornii jak również całych Stanach Zjednoczonych W 2009 roku założyłem stronę internetową “interameryka” i tak rozpoczęła się moja przygoda i moja pasja związana z planowaniem podróży.

Zaufaj mojemu doświadczeniu.
Gwarantuję że zaplanuję Twoje wakacje na Florydzie tak,
aby stały się one podróżą Twojego życia.

Moje usługi planowania podróży po USA rekomenduje przewodnik Lonely Planet
Lonely Planet - planowanie podróży USA

Na Florydzie spędzisz niezapomniane wakacje w niezapomnianych lokalizacjach o których istnieniu mogłeś się tylko marzyć przeglądając czasopisma podróżnicze lub foldery reklamowe z branży turystycznej.

Jestem w stanie przygotować szczegółowy plan podróży w dowolny rejon Florydy z uwzględnieniem indywidualnych preferencji każdej z podróżujących osób. 
Jeśli lubisz spacery- wskażę Ci dokładnie do których miejsc powinieneś wyruszyć.
Jeśli preferujesz odpoczynek rodzinny na ciepłych plażach Florydy – podam Ci dokładną lokalizację najpiękniejszych miejsc nad Oceanem i Zatoka Meksykańską
Nudzisz się śpiąc w hotelach (nawet tych najwyższej jakości) – napisz do mnie a spędzisz noc w nietypowym miejscu z dala od zgiełku turystów.

Noclegi-USA

Zobacz również opinie (ogólnie dostępne na moje stronie Facebook) osób którym pomogłem zaplanować podróże po USA – KLIKNIJ TUTAJ
(możliwość dodawania opinii uruchomiona została od 15 maja 2018)

Jak skorzystać z mojej oferty planowania podróży po Florydzie?
To proste. Poniżej znajdują się opisy “pakietów” z moją ofertą. Przy każdym z pakietów znajduje się formularz. Zawarte w nim informacje odnośnie podróży pomogą mi lepiej dopasować szczegóły wyjazdu do Państwa osobistych preferencji.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące planowanie podróży (nie tylko po Kalifornii) proszę o kontakt emailowy: (interameryka@gmail.com).
Chętnie udzielę wszystkich niezbędnych informacji dotyczących całej procedury planowania podróży. Konsultacja jest bezpłatna!

Podróż po USA: zestaw pakietów

Proszę zapoznać się z poniższymi propozycjami pakietów, które oferuję. Jeśli zdecydujecie się Państwo, który z nich najbardziej odpowiada  Waszym oczekiwaniom, proszę do mnie napisać email. Ustalimy wówczas szczegóły związane z płatnością oraz dalszym planowaniem. Jeśli planujesz podróż TYLKO po stanie Kalifornia – napisz do mnie. Na pewno ustalimy wspólnie odpowiedni cennik.

Pakiet #1

– Plan podróży po USA (nie zawiera lokalizację i/lub adresy GPS punktów widokowych)
– Ogólne informacje na temat szlaków turystycznych znajdujących się na trasie podróży.
– Lokalne atrakcje (w wybranych miejscach) np. trasy off-road, rejs połączony z obserwacją wielorybów, delfinów, lokalne smaki, kajaki, rodeo, opuszczone kopalnie złota itp.
– Pomoc w wyborze noclegów
– Pomoc w wyborze samochodu
[vc_button title=”Koszt 750zł – kliknij aby wypełnić formularz” target=”_self” color=”default” size=”size_medium” href=”https://www.interameryka.com/formularz-kontaktowy/”]

Pakiet #2:

– Spersonalizowany plan podróży po USA (zawiera lokalizację i/lub adresy GPS punktów widokowych)
– Szczegółowe informacje i spersonalizowany wybór szlaków turystycznych
– Mapa zawierająca trasę i punkty widokowe/docelowe
– “Ukryte perełki”: informacje o miejscach które niekoniecznie są znane z przewodników.
– Lokalne atrakcje np. trasy off-road, rejs połączony z obserwacją wielorybów, delfinów, lokalne smaki (kuchnia Indian Navajo), rafting w Kanionie Colorado, kajaki, rodeo, opuszczone kopalnie złota itp.
– Wybór optymalnej lokalizacji hotelu i rezerwacja noclegów
– Pomoc w wyborze i rezerwacji samochodu
– Pomoc w wyborze połączeń lotniczych wewnątrz USA
– Pomoc w wyborze i aktywacji telefonu/karty SIM na terenie USA (możliwość przesłania karty SIM do Polski)
– Pomoc w wyborze i rezerwacji karnetów/biletów do poszczególnych atrakcji turystycznych
– Kosztorys wyprawy
– Możliwość zakupu i wysłanie do Polski karnetu wstępu do Parków Narodowych
– Opieka w trakcie trwania podróży. (Konsultacje telefoniczne lub poprzez komunikatory internetowe  dostępne przez cały okres Państwa pobytu w USA ).

Pakiet VIP:

Specjalne plany podróży po Stanach Zjednoczonych dla osób preferujących wypoczynek oraz podróżowanie w bardzo wysokim standardzie.
Pakiet VIP to podróż przez Amerykę z uwzględnieniem ekskluzywnych miejsc zakwaterowania, najwyższej klasy atrakcji (zaplanowanych pod kątem konkretnego, wymagającego klienta) wspaniałej kuchni i niezapomnianych widoków.
Zapraszam Państwa do kontaktu.

UWAGA: Wszystkie wyjazdy dłuższe niż 21 dni podlegają indywidualnej wycenie.

Pakiet: Podróż Kamperem po Florydzie.

Oferuję profesjonale przygotowanie trasy podróży po wszystkich stanach USA dla osób poruszających się pojazdami typu “Kamper” oraz “RV”.
W każdym z planów, które przygotowuję uwzględniam nie tylko Parki Narodowe, punkty widokowe oraz inne atrakcje turystyczne. Główny nacisk kładę na bezpieczeństwo podróży oraz specyficzne restrykcje jakie obowiązują w danym stanie czy mieście dla samochodów kwalifikujących się jako “oversized vechicles”.

Potwierdzenie planowania podróży.

Po po wypełnieniu formularza proszę o chwilę cierpliwości, zazwyczaj odpowiedź na formularz zajmuje mi około 24 h. (skutecznie utrudnia to różnica czasowa pomiędzy Polską a USA). Jeśli macie Państwo problemy z wypełnieniem formularza lub w ciągu 24h nie otrzymaliście emaila potwierdzającego proszę o kontakt interameryka@gmail.com