Zaplanuj mądrze swoją podróż po USA…

Jeśli planujesz wyjazd do USA a zupełnie nie znajdujesz czasu lub nie wiesz jak go przygotować, ja zrobię to za Ciebie.

pomoc w planowaniu podroży do usa

Oferuję przygotowanie indywidualnego planu podróży po USA dla osób chcących poznać najpiękniejsze rejony Stanów Zjednoczonych. Zaplanujcie podróż razem ze mną jeśli chcecie odnaleźć miejsca w które nie zabierze Was żadna wycieczka i których lokalizacji prawdopodobnie nie odnajdziecie w większości przewodników.

Nie ważne czy jesteś samotnym globtroterem, który chce przemierzyć pustynie Arizony, czy może wspólnie  z grupą przyjaciół planujesz wyruszyć szlakiem legendarnej Route 66. A może zastanawiasz się jak razem z współmałżonkiem i dzieciakami wyruszyć na podbój parków rozrywki?
Mój plan podróży zawsze dopasowany będzie do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Z doświadczenia wiem, że planowanie każdej, nawet najkrótszej podróży wiąże się z nie lada wyzwaniami. Trzeba zapoznać się z mapą, odnaleźć w przewodnikach lub internecie miejsca które należy zobaczyć, sprawdzić miejsca noclegowe, kempingi, hotele i motele. Wynajęcie odpowiedniej klasy samochodu to również nie lada wyzwanie.  Ja mogę Ci w tym wszystkim pomóc.

Kim jestem?

Mam na imię Paweł i od 2002 roku mieszkam w Stanach Zjednoczonych. Proponuje swoje usługi przy szczegółowym planowaniu podróży po USA. Zaufaj mojemu doświadczeniu.
Od 2004 roku podróżuję po Stanach Zjednoczonych i gwarantuję, że zaplanuję Twoje wakacje w USA tak, aby stały się one podróżą Twojego życia.

interameryka-pawelGwarantuję, że zobaczysz takie miejsca, które zafascynują Cię swym pięknem. Spędzisz niezapomniane wakacje w niezapomnianych lokalizacjach o których istnieniu mogłeś się tylko marzyć przeglądając czasopisma podróżnicze lub foldery reklamowe z branży turystycznej.
planowanie podrozy do USA utah

Jestem w stanie przygotować plan podróży w dowolny rejon Stanów Zjednoczonych z uwzględnieniem indywidualnych preferencji każdej z podróżujących osób. 
Jeśli lubisz hiking – wskażę Ci dokładnie na jakie szlaki powinieneś wyruszyć. Jeśli preferujesz odpoczynek rodzinny na ciepłych plażach Florydy lub Kalifornii – podam Ci dokładną lokalizację najpiękniejszych miejsc nad oceanem. Nudzisz się śpiąc w hotelach (nawet tych najwyższej jakości) – napisz do mnie a spędzisz noc w nietypowym miejscu z dala od zgiełku turystów.

Noclegi-USA
Odkryj noclegi z dala od cywilizacji….

Zobacz również opinie (ogólnie dostępne na moje stronie Facebook) osób którym pomogłem zaplanować podróże po USA – KLIKNIJ TUTAJ
(możliwość dodawania opinii uruchomiona została od 15 maja 2018)

Jak skorzystać z mojej oferty planowania wycieczki po Stanach Zjednoczonych?
To proste. Poniżej znajdują się opisy “pakietów” z moją ofertą planowania podróży. Przy każdym z pakietów znajduje się formularz. Zawarte w nim informacje odnośnie podróży pomogą mi lepiej dopasować szczegóły wyjazdu do Państwa osobistych preferencji.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące planowanie podróży po USA proszę najpierw się ze mną skontaktować (interameryka@gmail.com). Chętnie udzielę wszystkich niezbędnych informacji dotyczących całej procedury planowania podróży. Konsultacja jest bezpłatna!

Zestaw pakietów

Proszę zapoznać się z poniższymi propozycjami pakietów, które oferuję. Jeśli zdecydujecie się Państwo, który z nich najbardziej odpowiada  Waszym oczekiwaniom, proszę do mnie napisać email. Ustalimy wówczas szczegóły związane z płatnością oraz dalszym planowaniem.

Pakiet #1 (planowanie wg pakietu niedostępne od maja do września)

– Propozycja jednej trasy podroży po USA
– Ogólny plan podroży  (nie zawiera lokalizacji i/lub adresów GPS punktów widokowych i orientacyjnych)
Koszt 350zł - kliknij aby wypełnić formularz

Pakiet #2

– Propozycje dwóch tras podroży po USA
– Ogólny plan podróży na każdy dzień pobytu w USA (nie zawiera lokalizacji i/lub adresów GPS punktów widokowych i orientacyjnych)
– Pomoc przy wyborze samochodu
Koszt 550zł - kliknij aby wypełnić formularz

Pakiet #3

– Propozycje trzech tras podróży po USA
– Plan podróży po USA (zawiera lokalizację i/lub adresy GPS punktów widokowych i orientacyjnych)
– Ogólne informacje na temat szlaków turystycznych znajdujących się na trasie podróży.
– Lokalne atrakcje (w wybranych miejscach) np. trasy off-road, rejs połączony z obserwacją wielorybów, delfinów, lokalne smaki (kuchnia Indian Navajo), rafting w Kanionie Colorado, kajaki, rodeo, opuszczone kopalnie złota itp.
– Pomoc w wyborze noclegów
– Pomoc w wyborze samochodu
– Konsultacje  przed wyruszeniem w podróż. (Konsultacje telefoniczne lub poprzez komunikat Skype)  
Koszt 750zł - kliknij aby wypełnić formularz

Pakiet #4:

– Propozycje trzech tras podróży po USA
– Spersonalizowany plan podróży po USA (zawiera lokalizację i/lub adresy GPS punktów widokowych oraz orientacyjnych)
– Szczegółowe informacje i spersonalizowany wybór szlaków turystycznych
– Mapa zawierająca trasę i punkty widokowe/docelowe
– “Ukryte perełki”: informacje o miejscach które niekoniecznie są znane z przewodników.
– Lokalne atrakcje np. trasy off-road, rejs połączony z obserwacją wielorybów, delfinów, lokalne smaki (kuchnia Indian Navajo), rafting w Kanionie Colorado, kajaki, rodeo, opuszczone kopalnie złota itp.
– Wybór optymalnej lokalizacji hotelu i rezerwacja noclegów
– Pomoc w wyborze i rezerwacji samochodu
– Pomoc w wyborze połączeń lotniczych wewnątrz USA
– Pomoc w wyborze i aktywacji telefonu/karty SIM na terenie USA (możliwość przesłania karty SIM do Polski)
– Pomoc w wyborze i rezerwacji karnetów/biletów do poszczególnych atrakcji turystycznych
– Kosztorys wyprawy
– Możliwość zakupu i wysłanie do Polski karnetu wstępu do Parków Narodowych
– Opieka w trakcie trwania podróży. (Konsultacje telefoniczne lub poprzez komunikatory internetowe  dostępne przez cały okres Państwa pobytu w USA ).
Koszt 850zł - kliknij aby wypełnić formularz

Pakiet VIP:

Specjalne plany podróży po Stanach Zjednoczonych dla osób preferujących wypoczynek oraz podróżowanie w bardzo wysokim standardzie.
Pakiet VIP to podróż przez Amerykę z uwzględnieniem ekskluzywnych miejsc zakwaterowania, najwyższej klasy atrakcji (zaplanowanych pod kątem konkretnego, wymagającego klienta) wspaniałej kuchni i niezapomnianych widoków.
Zapraszam Państwa do kontaktu.
Pakiet VIP - kliknij aby wypełnić formularz

UWAGA: Wszystkie wyjazdy dłuższe niż 21 dni podlegają indywidualnej wycenie.

Pakiet: Podróż Kamperem.

Oferuję profesjonale przygotowanie trasy podróży po wszystkich stanach USA dla osób poruszających się pojazdami typu “Kamper” oraz “RV”.
W każdym z planów, które przygotowuję uwzględniam nie tylko Parki Narodowe, punkty widokowe oraz inne atrakcje turystyczne. Główny nacisk kładę na bezpieczeństwo podróży oraz specyficzne restrykcje jakie obowiązują w danym stanie czy mieście dla samochodów kwalifikujących się jako “oversized vechicles”.

Podróż kamperem -szczegóły kliknij tutaj

Potwierdzenie planowania podróży.

Po po wypełnieniu formularza proszę o chwilę cierpliwości, zazwyczaj odpowiedź na formularz zajmuje mi około 24 h. (skutecznie utrudnia to różnica czasowa pomiędzy Polską a USA).

Jeśli macie Państwo problemy z wypełnieniem formularza lub w ciągu 24h nie otrzymaliście emaila potwierdzającego proszę o kontakt interameryka@gmail.com