Zaplanuj mądrze swoją podróż po USA…

Witaj podróżniku!  Mam na imię Paweł i od 2002 roku mieszkam i odkrywam na nowo Stany Zjednoczone.

Nie ukrywam, że lubię podróżować. Nawet bardzo.
Zaryzykowałbym stwierdzenie, iż jestem w pewnym stopniu uzależniony od podróżowana.

Lubię również również dzielić się swoją pasją i wiedzą, czego owocem jest powstały w 2009 roku  projekt strony internetowej “interameryka”. Stronka która miała pomóc osobom planującym zwiedzić USA na własną rękę, bez udziału biura podróży (o yeah!) przerósł najśmielsze moje oczekiwania.

Dla wszystkich poszukujących piękna amerykańskich Parków Narodowych (i nie tylko) postanowiłem zaoferować swoją pomoc i swoje doświadczenie.
Drogi czytelniku! Jeśli planujesz wyjazd do USA a zupełnie nie znajdujesz czasu lub nie wiesz jak go przygotować, ja zrobię to za Ciebie.
pomoc w planowaniu podroży do usa

Oferuję przygotowanie indywidualnego planu podróży po USA dla osób chcących poznać najpiękniejsze rejony Stanów Zjednoczonych. Zaplanujcie podróż razem ze mną jeśli chcecie odnaleźć miejsca w które nie zabierze Was żadna wycieczka i których lokalizacji prawdopodobnie nie odnajdziecie w większości przewodników.

Nie ważne czy jesteś samotnym globtroterem, który chce przemierzyć pustynie Arizony, czy może wspólnie  z grupą przyjaciół planujesz wyruszyć szlakiem legendarnej Route 66. A może zastanawiasz się jak razem z współmałżonkiem i dzieciakami wyruszyć na podbój parków rozrywki? Mój plan podróży zawsze dopasowany będzie do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Moje usługi szczegółowego planowania podróży po USA rekomenduje przewodnik Lonely Planet.
Lonely Planet - planowanie podróży USA

Zaufaj mojemu doświadczeniu i zaplanuj podróż z osobą która mieszka i wciąż aktywnie podróżuje po USA.
Od 2002 roku podróżuję po Stanach Zjednoczonych odwiedzając poszczególne stany, Parki Narodowe i miasta w różnych porach dnia i różnych miesiącach. Obserwuję te same miejsca z różnych perspektyw. Gwarantuję więc, że zaplanuję Twoje wakacje w USA tak, aby stały się one podróżą Twojego życia.

kanał YoouTube Podróże po KaliforniiDoświadczenie Ameryki…

Ja nie planuję podróży i nie układam kolejnej wersji planu przejechania i odhaczenia najbardziej znanych miejsc w Stanach Zjednoczonych. Tego typu płatnych lub darmowych ofert znajdziecie mnóstwo w internecie.
Wyjazd z moją pomocą to doświadczenie Ameryki.
Bardzo chcę abyś poznał i zobaczył Stany Zjednoczone z innej perspektywy. Chcę abyś doświadczył ten kraj wszystkimi zmysłami. Tak głęboko abyś mógł powiedzieć, że ta podróż Cię zmieniła. Zostawiła ślady w pamięci, świadomości, sercu, w sposobie jakim postrzegasz świat i innych ludzi. Chcę abyś zabrał ze sobą na zawsze część Ameryki.

Podróżuj z moim planem w dowolny rejon Stanów Zjednoczonych!

Planowanie-podroży-USA
..pomagam odkrywać Amerykę znanym i lubianym.

Tak! Zawsze biorę pod uwagę i uwzględnieniem indywidualne preferencji każdej z podróżujących osób. 

Jeśli lubisz trekking- wskażę Ci dokładnie na jakie szlaki powinieneś wyruszyć. Jeśli preferujesz odpoczynek rodzinny na ciepłych plażach Florydy lub Kalifornii – podam Ci dokładną lokalizację najpiękniejszych miejsc nad oceanem. Nudzisz się śpiąc w hotelach (nawet tych najwyższej jakości) – napisz do mnie a spędzisz noc w nietypowym miejscu z dala od zgiełku turystów.

Noclegi-USA
Odkryj noclegi z dala od cywilizacji….

Zobacz również opinie (ogólnie dostępne na moje stronie Facebook) osób którym pomogłem zaplanować podróże po USA – KLIKNIJ TUTAJ
(możliwość dodawania opinii uruchomiona została od 15 maja 2018)

Jak skorzystać z mojej oferty planowania wycieczki po Stanach Zjednoczonych?
To proste. Poniżej znajdują się opisy “pakietów” z moją ofertą planowania podróży. Przy każdym z pakietów znajduje się formularz. Zawarte w nim informacje odnośnie podróży pomogą mi lepiej dopasować szczegóły wyjazdu do Państwa osobistych preferencji.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące planowanie podróży po USA proszę się ze mną skontaktować (interameryka@gmail.com). Chętnie udzielę wszystkich niezbędnych informacji dotyczących całej procedury planowania podróży. Konsultacja jest bezpłatna!

Podróż po USA: zestaw pakietów

Jeśli zdecydujecie się Państwo, który z pakietów najbardziej odpowiada Waszym oczekiwaniom, proszę wypełnić formularz, lub wysłać email. Ustalimy wówczas szczegóły związane z płatnością oraz dalszym planowaniem.
Jeśli jednak planujesz podróż po USA w zupełnie innym stylu – napisz do mnie, chętnie zapoznam się z Twoim pomysłem.
Każdy z planów jakie przygotowuję to średnio od 10 do 25 stron formatu A4  tekstu oraz zdjęć, które szczegółowo opisują każdą wyprawę.

Plan podroży do USA
Przykładowa szczegółowa wersja planu podróży po West Coast na 16 dni
Plan podróży po Stanach
….26 kartek opisów, lokalizacji, porad, adresów.

Pakiet #1

 • Ogólny plan podróży po USA (nie zawiera lokalizacji i/lub adresów GPS)
 • Ogólne informacje na temat szlaków turystycznych znajdujących się na trasie podróży.
 • Lokalne atrakcje (w wybranych miejscach) np. trasy off-road, rejs połączony z obserwacją wielorybów, delfinów, lokalna kuchnia, kajaki, rodeo, kopalnie złota itp.
 • Pomoc w wyborze noclegów
 • Pomoc w wyborze samochodu

Koszt 750zł - kliknij aby wypełnić formularz Podróż Kamperem NIE OBEJMUJE PAKIETU 1

Pakiet #2:

 • Spersonalizowany plan podróży po USA
 • Lokalizacja oraz adresy GPS punktów widokowych
 • Szczegółowe informacje i spersonalizowany wybór szlaków turystycznych
 • Mapa zawierająca trasę i punkty widokowe/docelowe
 • Perełki, czyli informacje o miejscach, które niekoniecznie znajdziesz w przewodnikach
 • Lokalne atrakcje np. trasy off-road, rejs połączony z obserwacją wielorybów, delfinów, lokalne smaki (kuchnia Indian Navajo), rafting, kajaki, rodeo itp.
 • Wybór optymalnej lokalizacji hotelu i rezerwacja noclegów
 • Pomoc w wyborze i rezerwacji samochodu
 • Pomoc w wyborze połączeń lotniczych wewnątrz USA
 • Pomoc w wyborze i aktywacji telefonu/karty SIM na terenie USA (możliwość przesłania karty SIM do Polski)
 • Pomoc w wyborze i rezerwacji karnetów/biletów do poszczególnych atrakcji turystycznych
 • Kosztorys wyprawy
 • Możliwość zakupu i wysłanie do Polski karnetu wstępu do Parków Narodowych

Koszt 850zł - kliknij aby wypełnić formularz Podróż Kamperem - Koszt 1000zł - kliknij aby wypełnić formularz

Pakiet VIP:

Specjalne plany podróży po Stanach Zjednoczonych dla osób preferujących wypoczynek oraz podróżowanie w bardzo wysokim standardzie.
Pakiet VIP to podróż przez Amerykę z uwzględnieniem nietypowych miejsc zakwaterowania, najwyższej klasy atrakcji (zaplanowanych pod kątem konkretnego, wymagającego klienta) wspaniałej kuchni i niezapomnianych widoków.
Pakiet VIP dodatkowo zawiera:
Opiekę w trakcie trwania podróży. (Konsultacje telefoniczne lub poprzez komunikatory internetowe  dostępne na bieżąco przez cały okres Państwa pobytu w USA ).
Pakiet VIP - KOSZT podstawowy 1000 zł kliknij aby wypełnić formularz

UWAGA: Wszystkie wyjazdy dłuższe niż 21 dni podlegają indywidualnej wycenie.

Pakiet: Podróż Kamperem.

Oferuję profesjonale przygotowanie trasy podróży po wszystkich stanach USA dla osób poruszających się pojazdami typu “Kamper” oraz “RV”.
W każdym z planów, które przygotowuję uwzględniam nie tylko Parki Narodowe, punkty widokowe oraz inne atrakcje turystyczne. Główny nacisk kładę na bezpieczeństwo podróży oraz specyficzne restrykcje jakie obowiązują w danym stanie czy mieście dla samochodów kwalifikujących się jako “oversized vechicles”.

Podróż kamperem -szczegóły kliknij tutaj

Potwierdzenie planowania podróży.

Po po wypełnieniu formularza proszę o chwilę cierpliwości, zazwyczaj odpowiedź na formularz zajmuje mi około 24 h. (skutecznie utrudnia to różnica czasowa pomiędzy Polską a USA). Jeśli macie Państwo problemy z wypełnieniem formularza lub w ciągu 24h nie otrzymaliście emaila potwierdzającego proszę o kontakt interameryka@gmail.com