Zaplanuj mądrze swoją podróż po USA…

Drogi czytelniku. Jeśli planujesz wyjazd do USA a zupełnie nie znajdujesz czasu lub nie wiesz jak go przygotować, ja zrobię to za Ciebie.

pomoc w planowaniu podroży do usa

Oferuję przygotowanie indywidualnego planu podróży po USA dla osób chcących poznać najpiękniejsze rejony Stanów Zjednoczonych. Zaplanujcie podróż razem ze mną jeśli chcecie odnaleźć miejsca w które nie zabierze Was żadna wycieczka i których lokalizacji prawdopodobnie nie odnajdziecie w większości przewodników.

Nie ważne czy jesteś samotnym globtroterem, który chce przemierzyć pustynie Arizony, czy może wspólnie  z grupą przyjaciół planujesz wyruszyć szlakiem legendarnej Route 66. A może zastanawiasz się jak razem z współmałżonkiem i dzieciakami wyruszyć na podbój parków rozrywki? Mój plan podróży zawsze dopasowany będzie do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Moje usługi planowania podróży po USA rekomenduje przewodnik Lonely Planet
Lonely Planet - planowanie podróży USA

Kim jestem?

Mam na imię Paweł i od 2002 roku mieszkam w Stanach Zjednoczonych. Proponuje swoje usługi przy szczegółowym planowaniu podróży po USA. Zaufaj mojemu doświadczeniu i zaplanuj podróż z osobą która mieszka i wciąż aktywnie podróżuje po USA.
Ja nie posiadam wiedzy nabytej tylko ze stron internetowych, filmów na YouTube czy pojedynczego wyjazdu w dany rejon USA.
Od 2004 roku podróżuję po Stanach Zjednoczonych co najmniej cztery razy w roku odwiedzając poszczególne stany, Parki Narodowe i miasta w różnych porach dnia i różnych miesiącach. Obserwuję te same miejsca z różnych perspektyw. Gwarantuję więc, że zaplanuję Twoje wakacje w USA tak, aby stały się one podróżą Twojego życia.

kanał YoouTube Podróże po KaliforniiDoświadczenie Ameryki…

Ja nie planuję podróży i nie układam kolejnej wersji planu przejechania i odhaczenia najbardziej znanych miejsc w Stanach Zjednoczonych. Tego typu płatnych lub darmowych ofert znajdziecie mnóstwo w internecie.
Wyjazd z moją pomocą to doświadczenie Ameryki.
Bardzo chcę abyś poznał i zobaczył Stany Zjednoczone z innej perspektywy. Chcę abyś doświadczył ten kraj wszystkimi zmysłami. Tak głęboko abyś mógł powiedzieć, że ta podróż Cię zmieniła. Zostawiła ślady w pamięci, świadomości, sercu, w sposobie jakim postrzegasz świat i innych ludzi. Chcę abyś zabrał ze sobą na zawsze część Ameryki.

Podróżuj z moim planem w dowolny rejon Stanów Zjednoczonych!

Planowanie-podroży-USA
..pomagam odkrywać Amerykę znanym i lubianym.

Tak! Zawsze biorę pod uwagę i uwzględnieniem indywidualne preferencji każdej z podróżujących osób. 

Jeśli lubisz trekking- wskażę Ci dokładnie na jakie szlaki powinieneś wyruszyć. Jeśli preferujesz odpoczynek rodzinny na ciepłych plażach Florydy lub Kalifornii – podam Ci dokładną lokalizację najpiękniejszych miejsc nad oceanem. Nudzisz się śpiąc w hotelach (nawet tych najwyższej jakości) – napisz do mnie a spędzisz noc w nietypowym miejscu z dala od zgiełku turystów.

Noclegi-USA
Odkryj noclegi z dala od cywilizacji….

Zobacz również opinie (ogólnie dostępne na moje stronie Facebook) osób którym pomogłem zaplanować podróże po USA – KLIKNIJ TUTAJ
(możliwość dodawania opinii uruchomiona została od 15 maja 2018)

Jak skorzystać z mojej oferty planowania wycieczki po Stanach Zjednoczonych?
To proste. Poniżej znajdują się opisy “pakietów” z moją ofertą planowania podróży. Przy każdym z pakietów znajduje się formularz. Zawarte w nim informacje odnośnie podróży pomogą mi lepiej dopasować szczegóły wyjazdu do Państwa osobistych preferencji.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące planowanie podróży po USA proszę się ze mną skontaktować (interameryka@gmail.com). Chętnie udzielę wszystkich niezbędnych informacji dotyczących całej procedury planowania podróży. Konsultacja jest bezpłatna!

Podróż po USA: zestaw pakietów

Jeśli zdecydujecie się Państwo, który z pakietów najbardziej odpowiada Waszym oczekiwaniom, proszę wypełnić formularz, lub wysłać email. Ustalimy wówczas szczegóły związane z płatnością oraz dalszym planowaniem.
Jeśli jednak planujesz podróż po USA w zupełnie innym stylu – napisz do mnie, chętnie zapoznam się z Twoim pomysłem.

Pakiet #1

 • Ogólny plan podróży po USA (nie zawiera lokalizacji i/lub adresów GPS)
 • Ogólne informacje na temat szlaków turystycznych znajdujących się na trasie podróży.
 • Lokalne atrakcje (w wybranych miejscach) np. trasy off-road, rejs połączony z obserwacją wielorybów, delfinów, lokalna kuchnia, kajaki, rodeo, kopalnie złota itp.
 • Pomoc w wyborze noclegów
 • Pomoc w wyborze samochodu
  Koszt 750zł - kliknij aby wypełnić formularz

Pakiet #2:

 • Spersonalizowany plan podróży po USA
 • Lokalizacja oraz adresy GPS punktów widokowych
 • Szczegółowe informacje i spersonalizowany wybór szlaków turystycznych
 • Mapa zawierająca trasę i punkty widokowe/docelowe
 • Perełki, czyli informacje o miejscach, które niekoniecznie znajdziesz w przewodnikach
 • Lokalne atrakcje np. trasy off-road, rejs połączony z obserwacją wielorybów, delfinów, lokalne smaki (kuchnia Indian Navajo), rafting, kajaki, rodeo itp.
 • Wybór optymalnej lokalizacji hotelu i rezerwacja noclegów
 • Pomoc w wyborze i rezerwacji samochodu
 • Pomoc w wyborze połączeń lotniczych wewnątrz USA
 • Pomoc w wyborze i aktywacji telefonu/karty SIM na terenie USA (możliwość przesłania karty SIM do Polski)
 • Pomoc w wyborze i rezerwacji karnetów/biletów do poszczególnych atrakcji turystycznych
 • Kosztorys wyprawy
 • Możliwość zakupu i wysłanie do Polski karnetu wstępu do Parków Narodowych

Koszt 850zł - kliknij aby wypełnić formularz

Pakiet VIP:

Specjalne plany podróży po Stanach Zjednoczonych dla osób preferujących wypoczynek oraz podróżowanie w bardzo wysokim standardzie.
Pakiet VIP to podróż przez Amerykę z uwzględnieniem nietypowych miejsc zakwaterowania, najwyższej klasy atrakcji (zaplanowanych pod kątem konkretnego, wymagającego klienta) wspaniałej kuchni i niezapomnianych widoków.
Pakiet VIP dodatkowo zawiera:
Opiekę w trakcie trwania podróży. (Konsultacje telefoniczne lub poprzez komunikatory internetowe  dostępne na bieżąco przez cały okres Państwa pobytu w USA ).
Pakiet VIP - KOSZT podstawowy 1000 zł kliknij aby wypełnić formularz

UWAGA: Wszystkie wyjazdy dłuższe niż 21 dni podlegają indywidualnej wycenie.

Pakiet: Podróż Kamperem.

Oferuję profesjonale przygotowanie trasy podróży po wszystkich stanach USA dla osób poruszających się pojazdami typu “Kamper” oraz “RV”.
W każdym z planów, które przygotowuję uwzględniam nie tylko Parki Narodowe, punkty widokowe oraz inne atrakcje turystyczne. Główny nacisk kładę na bezpieczeństwo podróży oraz specyficzne restrykcje jakie obowiązują w danym stanie czy mieście dla samochodów kwalifikujących się jako “oversized vechicles”.

Podróż kamperem -szczegóły kliknij tutaj

Potwierdzenie planowania podróży.

Po po wypełnieniu formularza proszę o chwilę cierpliwości, zazwyczaj odpowiedź na formularz zajmuje mi około 24 h. (skutecznie utrudnia to różnica czasowa pomiędzy Polską a USA). Jeśli macie Państwo problemy z wypełnieniem formularza lub w ciągu 24h nie otrzymaliście emaila potwierdzającego proszę o kontakt interameryka@gmail.com