Zaplanuj mądrze swoją podróż po USA…

Jeśli planujesz wyjazd do USA a zupełnie nie znajdujesz czasu lub nie wiesz jak go przygotować, ja zrobię to za Ciebie.

pomoc w planowaniu podroży do usa

Oferuję przygotowanie indywidualnego planu podróży po USA dla osób chcących poznać najpiękniejsze rejony Stanów Zjednoczonych. Zaplanujcie podróż razem ze mną jeśli chcecie odnaleźć miejsca w które nie zabierze Was żadna wycieczka i których lokalizacji prawdopodobnie nie odnajdziecie w większości przewodników.

Nie ważne czy jesteś samotnym globtroterem, który chce przemierzyć pustynie Arizony, czy może wspólnie  z grupą przyjaciół planujesz wyruszyć szlakiem legendarnej Route 66. A może zastanawiasz się jak razem z współmałżonkiem i dzieciakami wyruszyć na podbój parków rozrywki?
Mój plan podróży zawsze dopasowany będzie do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Z doświadczenia wiem, że planowanie każdej, nawet najkrótszej podróży wiąże się z nie lada wyzwaniami. Trzeba zapoznać się z mapą, odnaleźć w przewodnikach lub internecie miejsca które należy zobaczyć, sprawdzić miejsca noclegowe, kempingi, hotele i motele. Wynajęcie odpowiedniej klasy samochodu to również nie lada wyzwanie.  Ja mogę Ci w tym wszystkim pomóc.

UWAGA! Jeśli planujesz podróż po USA “Kamperem” – TUTAJ znajdziesz specjalną ofertę.

Kim jestem?

Mam na imię Paweł i od 2002 roku mieszkam w Stanach Zjednoczonych. Proponuje swoje usługi przy szczegółowym planowaniu podróży po USA. Zaufaj mojemu doświadczeniu.
Od 2004 roku podróżuję po Stanach Zjednoczonych i gwarantuję, że zaplanuję Twoje wakacje w USA tak, aby stały się one podróżą Twojego życia.

interameryka-pawelGwarantuję, że zobaczysz takie miejsca, które zafascynują Cię swym pięknem. Spędzisz niezapomniane wakacje w niezapomnianych lokalizacjach o których istnieniu mogłeś się tylko marzyć przeglądając czasopisma podróżnicze lub foldery reklamowe z branży turystycznej.
planowanie podrozy do USA utah

Jestem w stanie przygotować plan podróży w dowolny rejon Stanów Zjednoczonych z uwzględnieniem indywidualnych preferencji każdej z podróżujących osób. 
Jeśli lubisz hiking – wskażę Ci dokładnie na jakie szlaki powinieneś wyruszyć. Jeśli preferujesz odpoczynek rodzinny na ciepłych plażach Florydy lub Kalifornii – podam Ci dokładną lokalizację najpiękniejszych miejsc nad oceanem. Nudzisz się śpiąc w hotelach (nawet tych najwyższej jakości) – napisz do mnie a spędzisz noc w nietypowym miejscu z dala od zgiełku turystów.

Noclegi-USA
Odkryj noclegi z dala od cywilizacji….

Zobacz również opinie (ogólnie dostępne na moje stronie Facebook) osób którym pomogłem zaplanować podróże po USA – KLIKNIJ TUTAJ
(możliwość dodawania opinii uruchomiona została od 15 maja 2018)

Jak skorzystać z mojej oferty planowania wycieczki po Stanach Zjednoczonych?
To tylko trzy proste kroki:

KROK 1. Formularz informacyjny.

Proszę kliknąć na  poniżywszy link prowadzący do formularza online. Zawarte w nim informacje pomogą mi lepiej dopasować szczegóły wyjazdu do Państwa osobistych preferencji.

Wypełnij formularz – kliknij tutaj.

UWAGA: Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące planowanie podróży po USA proszę najpierw się ze mną skontaktować (interameryka@gmail.com). Chętnie udzielę wszystkich niezbędnych informacji dotyczących całej procedury planowania podróży. Konsultacja jest bezpłatna!

KROK 2. Zestaw pakietów

Proszę zapoznać się z poniższymi propozycjami pakietów, które oferuję. Jeśli zdecydujecie się Państwo, który z nich najbardziej odpowiada  Waszym oczekiwaniom, proszę do mnie napisać email. Ustalimy wówczas szczegóły związane z płatnością oraz dalszym planowaniem.

Pakiet #1 (planowanie wg pakietu niedostępne od maja do września)

– Propozycja jednej trasy podroży po USA
– Ogólny plan podroży  (nie zawiera lokalizacji i/lub adresów GPS punktów widokowych i orientacyjnych)
Koszt 350zł - kliknij aby wypełnić formularz

Pakiet #2

– Propozycje dwóch tras podroży po USA
– Ogólny plan podróży na każdy dzień pobytu w USA (nie zawiera lokalizacji i/lub adresów GPS punktów widokowych i orientacyjnych)
– Pomoc przy wyborze samochodu
Koszt 550zł - kliknij aby wypełnić formularz

Pakiet #3

– Propozycje trzech tras podróży po USA
– Plan podróży po USA (zawiera lokalizację i/lub adresy GPS punktów widokowych i orientacyjnych)
– Ogólne informacje na temat szlaków turystycznych znajdujących się na trasie podróży.
– Lokalne atrakcje (w wybranych miejscach) np. trasy off-road, rejs połączony z obserwacją wielorybów, delfinów, lokalne smaki (kuchnia Indian Navajo), rafting w Kanionie Colorado, kajaki, rodeo, opuszczone kopalnie złota itp.
– Pomoc w wyborze noclegów
– Pomoc w wyborze samochodu
– Konsultacje  przed wyruszeniem w podróż. (Konsultacje telefoniczne lub poprzez komunikat Skype)  
Koszt 750zł - kliknij aby wypełnić formularz

Pakiet #4:

– Propozycje trzech tras podróży po USA
– Spersonalizowany plan podróży po USA (zawiera lokalizację i/lub adresy GPS punktów widokowych oraz orientacyjnych)
– Szczegółowe informacje i spersonalizowany wybór szlaków turystycznych
– Mapa zawierająca trasę i punkty widokowe/docelowe
– “Ukryte perełki”: informacje o miejscach które niekoniecznie są znane z przewodników.
– Lokalne atrakcje np. trasy off-road, rejs połączony z obserwacją wielorybów, delfinów, lokalne smaki (kuchnia Indian Navajo), rafting w Kanionie Colorado, kajaki, rodeo, opuszczone kopalnie złota itp.
– Wybór optymalnej lokalizacji hotelu i rezerwacja noclegów
– Pomoc w wyborze i rezerwacji samochodu
– Pomoc w wyborze połączeń lotniczych wewnątrz USA
– Pomoc w wyborze i aktywacji telefonu/karty SIM na terenie USA (możliwość przesłania karty SIM do Polski)
– Pomoc w wyborze i rezerwacji karnetów/biletów do poszczególnych atrakcji turystycznych
– Kosztorys wyprawy
– Możliwość zakupu i wysłanie do Polski karnetu wstępu do Parków Narodowych
– Opieka w trakcie trwania podróży. (Konsultacje telefoniczne lub poprzez komunikatory internetowe  dostępne przez cały okres Państwa pobytu w USA ).
Koszt 850zł - kliknij aby wypełnić formularz

Pakiet VIP:

Specjalne plany podróży po Stanach Zjednoczonych dla osób preferujących wypoczynek oraz podróżowanie w bardzo wysokim standardzie.
Pakiet VIP to podróż przez Amerykę z uwzględnieniem ekskluzywnych miejsc zakwaterowania, najwyższej klasy atrakcji (zaplanowanych pod kątem konkretnego, wymagającego klienta) wspaniałej kuchni i niezapomnianych widoków.
Zapraszam Państwa do kontaktu.
Pakiet VIP - kliknij aby wypełnić formularz

UWAGA: Wszystkie wyjazdy dłuższe niż 21 dni podlegają indywidualnej wycenie.

KROK 3. Potwierdzenie planowania podróży.

Po po wypełnieniu formularza proszę o chwilę cierpliwości, zazwyczaj odpowiedź na formularz zajmuje mi około 24 h. (skutecznie utrudnia to różnica czasowa pomiędzy Polską a USA).

Jeśli macie Państwo problemy z wypełnieniem formularza lub w ciągu 24h nie otrzymaliście emaila potwierdzającego proszę o kontakt interameryka@gmail.com