Reklama

Współpraca…

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby oraz firmy zainteresowane reklamą na moim blogu podróżniczym.

Oferuję przeprowadzenia kampanii reklamowych oraz pojedynczych, prostych form promocji marek, firm, produktów czy usług.  Reklamy prezentowane na moim blogu mogą przybierać różne formy:  np: bannery testy i recenzje, product placement w materiałach video, wywiady i konkursy.

Dla osób i firm chcących podjąć ze mną współpracę,  oferuje szeroko pojęta możliwość przeprowadzenia niestandardowej kampanii reklamowych na podstawie indywidualnie opracowanej strategii.

Interameryka.com  to jedyny polskojęzyczny internetowy poradnik i przewodnik po Stanach Zjednoczonych. Co miesiąc moją stronę odwiedza kilkdziesiąt tysięcy osób poszukujących informacji na temat podróży do USA oraz miejsc, które warto odwiedzić w Ameryce Północnej.
Statystyki: maj 2018 to 28 tys. unikalnych użytkowników odwiedzających moją stronę.

Pozostałe formy reklamy firmy, marki czy produktu.

Umieszczenie logo lub produktu Państwa firmy na tle Kanionu Kolorado, znaku Hollywood czy w samym sercu Las Vegas to realna oferta reklamowa, którą chętnie zrealizuję.

Jestem również przygotowany technicznie do realizacji materiałów foto-video praktycznie w każdym miejscu w Stanach Zjednoczonych. Począwszy od tropikalnych plaż Florydy, poprzez Góry Skaliste, pustynie Arizony, malownicze Utah, prerie Południowej Dakoty, gejzery Yellowstone,  aż po gigantyczne Sekwoje nad kalifornijskim wybrzeżem Pacyfiku.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowanie kampanią reklamową w tak egzotycznych miejscach jak HawajeAlaska czy American Virgin Island, również polecam swoje usługi.

Osoby lub firmy zainteresowane współpracą proszę o kontakt na adres: interameryka@gmail.com