Podróż po USA Kamperem

Planowanie podróży Kamperem po Stanach Zjednoczonych

Kamperem-przez-USAJeśli planujesz zwiedzić Stany Zjednoczone podróżując typowym amerykańskim “Kamperem” i nie wiesz od czego zacząć planowanie – zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Oferuję profesjonale przygotowanie trasy podróży po wszystkich stanach USA dla osób poruszających się pojazdami typu “Kamper” oraz “RV”.
W każdym z planów, które przygotowuję uwzględniam nie tylko Parki Narodowe, punkty widokowe oraz inne atrakcje turystyczne. Główny nacisk kładę na bezpieczeństwo podróży oraz specyficzne restrykcje jakie obowiązują w danym stanie czy mieście dla samochodów kwalifikujących się jako “oversized vechicles”.

parking-rv-zakaz
Uniknij przykrych niespodzianek

Wiele osób wynajmujących w USA kampery, popełnia bardzo wiele błędów związanych logistyką trasy przejazdu.

Kamprem-przez-USA
Warto wiedzieć gdzie zrobić wcześniejszą rezerwację…

Proszę pamiętać o tym, iż wiele miast i miasteczek (szczególnie na zachodzie USA) posiada specjalne przepisy i obostrzenia dotyczące poruszania się i parkowania  samochodów uznawanych za “recreational vehicles”. Niektóre z nich zabraniają wręcz (np. San Francisco) parkowania na terenie miasta, poza specjalnie wyznaczonymi miejscami.
Podobne przepisy związane z przejazdem oraz parkowaniem obowiązują w niektórych Parkach Narodowych i Stanowych a także na terenach tzw. “Recreation Areas”.

Amerykański Road Trip  – Planowanie podróży kamperem po USA!

Specjalne plany podróży po Stanach Zjednoczonych dla osób preferujących podróżowanie pojazdami typu kamper lub RV (Recreational Vehicle)
Pakiet “Kamperem przez USA” to podróż przez Amerykę z uwzględnieniem najciekawszych tras przejazdu, najwygodniejszych miejsc do zakwaterowania ekskluzywnych miejsc, najwyższej klasy atrakcji (zaplanowanych pod kątem konkretnego, wymagającego klienta) wspaniałej przygody, obcowaniem z przyrodą i niezapomnianych widoków.

RV-Parking-Arizona
A może Camping w z widokiem na Arizonę….
RV-Camp-California
…lub widok z okna wprost na ocean?

Zapraszam Państwa do kontaktu.
Proszę o przesłanie emaila na adres interameryka@gmail.com z hasłem “Kamperem przez USA” w tytule z podstawowymi informacjami dotyczącymi planowanej trasy wyjazdu.

Cena wyjściowa pakietu Kamperem przez USA : 1000 zł.

– Propozycje czterech tras podróży po USA
– Szczegółowy plan podróży po USA (zawiera lokalizację i/lub adresy GPS punktów widokowych oraz orientacyjnych)
– Mapa zawierająca trasę i punkty widokowe/docelowe
– Informacje odnośnie restrykcji w poruszaniu i parkowaniu pojazdów typu Kamper/RV w każdej z lokalizacji znajdujących się na trasie przejazdu.
– Szczegółowe informacje i wybór szlaków turystycznych we wszystkich Parkach Narodowych na terenie USA
– “Ukryte perełki”: informacje o miejscach które niekoniecznie są znane z przewodników.
– Lokalne atrakcje (w wybranych miejscach) np. rejs połączony z obserwacją wielorybów, delfinów, lokalne smaki (kuchnia Indian Navajo), rafting w Kanionie Colorado, kajaki, rodeo, opuszczone kopalnie złota itp.
– Wybór optymalnej lokalizacji noclegu
– Pomoc w wyborze i rezerwacji pojazdu
– Pomoc w wyborze i aktywacji telefonu/karty SIM na terenie USA (możliwość przesłania karty SIM do Polski)
– Pomoc w wyborze i rezerwacji karnetów/biletów do poszczególnych atrakcji turystycznych
– Kosztorys wyprawy
– Możliwość zakupu i wysłanie do Polski karnetu wstępu do Parków Narodowych
– Opieka w trakcie trwania podróży. (Konsultacje telefoniczne lub poprzez komunikatory internetowe  dostępne przez cały okres Państwa pobytu w USA ).

Chętnie również odpowiem na wszystkie pytanie związane z podróżowaniem i zwiedzaniem USA nie tylko z perspektywy przejazdu kamperem.