Paweł Paluch (Interameryka)

Już ponad 20 lat mieszkam w USA, moją pasją jest podróżowanie i odkrywanie Ameryki. Jeśli wybierasz się zwiedzić USA chętnie pomogę Ci zaplanować podróż po USA.

Moją misją jest inspirowanie i ułatwianie podróżowania po Stanach, wszystkim, którzy chcą zwiedzić USA na własną rękę, bez pomocy biura podróży. Jestem autorem internetowego przewodnika po USA interameryka.com, gdzie możecie znaleźć praktyczne porady, przewodniki, ebooki oraz materiały edukacyjne. Jestem również autorem przewodnika po USA wydawnictwa Pascal.

Interameryka - przewodnik po USA
Paweł Paluch (Interameryka)

kontakt: interameryka@gmail.com

Projekty i praca

  • Strona internetowa (przewodnik po USA) INTERAMERYKA.COM. Tutaj dzielę się czytelnikami najcenniejszymi informacjami pochodzącymi z doświadczenia nabranego podczas podróży po Stanach Zjednoczonych. Znajdziecie więc tutaj artykuły, relacje z krótkich i dłuższych wakacyjnych wyjazdów, porady, mapy, filmy video opisujące i przedstawiające codzienne życie oraz najciekawsze miejsca w USA. Opisuję wszystko co warto zobaczyć począwszy od legendarnej Route 66 po Highway 1, od atrakcji Wschodniego Wybrzeża USA, Parków Narodowych po szlaki nad Pacyfikiem.
  • Kanał YouTube INTERAMERYKA. To miejsce, gdzie przybliżam życie i podróże po USA. Poprzez vlogi i filmy podróżnicze staram się pokazać, jak działa Ameryka, co można w niej odkryć i w jaki praktyczny sposób można to zrobić nie popełniając błędów niedzielnych turystów.
  • Sklep Online SKLEP.INTERAMERYKA.COM. Wirtualny sklep internetowy w którym oferuję  moje przewodniki po USA, poradniki i e-booki, które zostały stworzone z pasją i precyzją, aby ułatwić Ci odkrywanie Ameryki na własną rękę

Zapraszam do wspólnego odkrywania Ameryki!