Brak rejestracji z przodu samochodu!

Zobacz moje przewodniki po USA: sklep.interameryka.com

Brakująca rejestracja z przodu samochodu poruszającego się po drogach w USA to rzecz normalna.

Najprawdopodobniej jazda bez przedniej tablicy rejestracyjnej w Stanach Zjednoczonych nie jest już tak “popularna” jak miało to miejsce chociażby 10 lat temu, ale jestem pewien, że będąc w USA zauważycie o najmniej kilkanaście samochodów dziennie poruszających się bez przednich tablic rejestracyjnych.

Brakujące przednie tablice w samochodach z wypożyczalni.

Jeśli wynajmujecie samochód z wypożyczalni bardzo wysoce prawdopodobne jest to, że otrzymacie samochód w którym “brakuje” przedniej tablicy.
Nie jest w żaden sposób powód do niepokoju. Możecie bez obawy poruszać się takim samochodem po drogach we wszystkich stanach w USA.

Często otrzymuję emalie oraz telefony od osób, którym planuję wycieczki po USA a które po kilku godzinach używania samochodu zauważyły “nagle” brak przedniej tablicy rejestracyjnej.
Wiele z nich z zaniepokojeniem wraca do miejsca, w którym wynajmowały samochód lub próbuje zgłosić brak tablic telefonicznie.

Chciałbym w tym miejscu poinformować wszystkie osoby planujące wyjazd do USA aby nie stresowały się brakiem przedniej tablicy rejestracyjnej w wynajętym samochodzie. To rzecz zupełnie normalna.

tablica-rejestracyjna-napis

Zupełnie inną sprawą są przedziwne napisy, które możecie znaleźć na amerykańskich tablicach rejestracyjnych. Ale to już zupełnie inna historia.

 

 

Interamerykahttps://www.interameryka.com
Przewodnik po USA: Paweł Paluch (Interameryka). Już ponad 20 lat mieszkam w USA, moją pasją jest podróżowanie i odkrywanie Ameryki. Jeśli wybierasz się zwiedzić USA chętnie pomogę Ci zaplanować podróż po USA.

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
Podaj imię

Interameryka Mam na imię Paweł, mieszkam w USA od 2002 roku i spełniam marzenia osób, które chcą wyruszyć w podróż po Stanach Zjednoczonych.
Polecam moje EBOOKI-PRZEWODNIKI
, a jeśli potrzebujesz dokładnego planu skorzystaj z mojej pomocy przy PLANOWANU PODRÓŻY PO USA.

Tutaj znajdziecie więcej informacji o mnie:
ZAPRASZAM!

Przewodnik po USA

Przeczytaj

JESZCZE WIĘCEJ DO CZYTANIA

Halloween w USA czyli Święto Duchów w Stanach

Tegoroczne "Święto Duchów" - czyli Halloween w USA nie należało do najstraszniejszych. Pogoda nie nastrajała do świętowania Halloween i...

“Busem Przez 3 Ameryki”. Etap pierwszy zakończony !

"Busem Przez 3 Ameryki" to gigantyczne projekt podróżniczy w którym ekipa "Busem Przez Świat" chce przejechać prawie 100...

Czy warto jechać na Florydę po huraganie Irma?

Jeśli planujecie wyjazd na Florydę i zastanawiacie się, czy wciąż warto spędzić wakacje w tropikach gdy praktycznie cały...

Czarny Piątek – szał zakupów w USA.

25 listopada (dzień po Świętach Dziękczynienia w USA) to tradycyjnie czas największych obniżek w amerykańskich sklepach. Sławny (i kopiowany...