Brak rejestracji z przodu samochodu!

Brakująca rejestracja z przodu samochodu poruszającego się po drogach w USA to rzecz normalna.

Najprawdopodobniej jazda bez przedniej tablicy rejestracyjnej w Stanach Zjednoczonych nie jest już tak „popularna” jak miało to miejsce chociażby 10 lat temu, ale jestem pewien, że będąc w USA zauważycie o najmniej kilkanaście samochodów dziennie poruszających się bez przednich tablic rejestracyjnych.

Brakujące przednie tablice w samochodach z wypożyczalni.

Jeśli wynajmujecie samochód z wypożyczalni bardzo wysoce prawdopodobne jest to, że otrzymacie samochód w którym „brakuje” przedniej tablicy.
Nie jest w żaden sposób powód do niepokoju. Możecie bez obawy poruszać się takim samochodem po drogach we wszystkich stanach w USA.

Często otrzymuję emalie oraz telefony od osób, którym planuję wycieczki po USA a które po kilku godzinach używania samochodu zauważyły „nagle” brak przedniej tablicy rejestracyjnej.
Wiele z nich z zaniepokojeniem wraca do miejsca, w którym wynajmowały samochód lub próbuje zgłosić brak tablic telefonicznie.

Chciałbym w tym miejscu poinformować wszystkie osoby planujące wyjazd do USA aby nie stresowały się brakiem przedniej tablicy rejestracyjnej w wynajętym samochodzie. To rzecz zupełnie normalna.

tablica-rejestracyjna-napis

Zupełnie inną sprawą są przedziwne napisy, które możecie znaleźć na amerykańskich tablicach rejestracyjnych. Ale to już zupełnie inna historia.

 

 

Paweł Interameryka
Mam na imię Paweł, mieszkam w USA od 2002 roku i spełniam marzenia osób, które chcą wyruszyć w podróż po Stanach Zjednoczonych. Polecam moje EBOOKI-PRZEWODNIKI, a jeśli potrzebujesz dokładnego planu skorzystaj z mojej pomocy przy PLANOWANU PODRÓŻY PO USA. Tutaj znajdziecie więcej informacji o mnie i moim odkrywaniu Ameryki. ZAPRASZAM!
Przewodnik po USA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
Podaj imię