Busem przez świat – pierwsza wyprawa do USA

Zobacz moje przewodniki po USA: sklep.interameryka.com

Ekipa Busem Przez Świat – pierwsza wyprawa do USA

Przejechali ponad 25 tysięcy mil, odwiedzili Kanadę, Meksyk, USA. Spędzili wspólnie w podroży ponad 93 dni odwiedzając najpiękniejsze zakątki Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Od Wodospadu Niagara, przez Yellowstone, słoneczna Kalifonie, Dolinę Śmieci, kasyna Las Vegas, Wielki Kanion Kolorado, słoneczną Florydę (która powitała ich deszczem) aż po światła Time Square na Manhattanie.
Podczas wyprawy spotkali na swej drodze gwiazdy sportu oraz show businessu. Wspólnie z Indianami Navajo zwiedzali konno Dolinę Monumentów w Arizonie, na Florydzie spotkali się oko w oko z Aligatorami a w Las Vegas prawie rozbili bank w „Casiono Royale”.
Wyprawa Legalo.pl America Trip 2012 właśnie dobiegła końca. Szczęśliwa i bogata w nowe doświadczenia załoga busa już za kilka godzin opuści Amerykę i powróci do Polski.
Na kilka godzin przed wyjazdem na lotnisko O’Hare w Chicago załoga Busem przez świat udzieliła krótkiego wywiadu redakcji internetowego przewodnika po USA.
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

Interamerykahttps://www.interameryka.com
Przewodnik po USA: Paweł Paluch (Interameryka). Już ponad 20 lat mieszkam w USA, moją pasją jest podróżowanie i odkrywanie Ameryki. Jeśli wybierasz się zwiedzić USA chętnie pomogę Ci zaplanować podróż po USA.
1 komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
Podaj imię

Interameryka Mam na imię Paweł, mieszkam w USA od 2002 roku i spełniam marzenia osób, które chcą wyruszyć w podróż po Stanach Zjednoczonych.
Polecam moje EBOOKI-PRZEWODNIKI
, a jeśli potrzebujesz dokładnego planu skorzystaj z mojej pomocy przy PLANOWANU PODRÓŻY PO USA.

Tutaj znajdziecie więcej informacji o mnie:
ZAPRASZAM!

Przewodnik po USA

Przeczytaj

JESZCZE WIĘCEJ DO CZYTANIA

Halloween w USA czyli Święto Duchów w Stanach

Tegoroczne "Święto Duchów" - czyli Halloween w USA nie należało do najstraszniejszych. Pogoda nie nastrajała do świętowania Halloween i...

“Busem Przez 3 Ameryki”. Etap pierwszy zakończony !

"Busem Przez 3 Ameryki" to gigantyczne projekt podróżniczy w którym ekipa "Busem Przez Świat" chce przejechać prawie 100...

Czy warto jechać na Florydę po huraganie Irma?

Jeśli planujecie wyjazd na Florydę i zastanawiacie się, czy wciąż warto spędzić wakacje w tropikach gdy praktycznie cały...

Czarny Piątek – szał zakupów w USA.

25 listopada (dzień po Świętach Dziękczynienia w USA) to tradycyjnie czas największych obniżek w amerykańskich sklepach. Sławny (i kopiowany...