Busem przez świat – pierwsza wyprawa do USA

Ekipa Busem Przez Świat – pierwsza wyprawa do USA

Przejechali ponad 25 tysięcy mil, odwiedzili Kanadę, Meksyk, USA. Spędzili wspólnie w podroży ponad 93 dni odwiedzając najpiękniejsze zakątki Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Od Wodospadu Niagara, przez Yellowstone, słoneczna Kalifonie, Dolinę Śmieci, kasyna Las Vegas, Wielki Kanion Kolorado, słoneczną Florydę (która powitała ich deszczem) aż po światła Time Square na Manhattanie.
Podczas wyprawy spotkali na swej drodze gwiazdy sportu oraz show businessu. Wspólnie z Indianami Navajo zwiedzali konno Dolinę Monumentów w Arizonie, na Florydzie spotkali się oko w oko z Aligatorami a w Las Vegas prawie rozbili bank w „Casiono Royale”.
Wyprawa Legalo.pl America Trip 2012 właśnie dobiegła końca. Szczęśliwa i bogata w nowe doświadczenia załoga busa już za kilka godzin opuści Amerykę i powróci do Polski.
Na kilka godzin przed wyjazdem na lotnisko O’Hare w Chicago załoga Busem przez świat udzieliła krótkiego wywiadu redakcji internetowego przewodnika po USA.
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

Paweł Interameryka
Mam na imię Paweł, mieszkam w USA od 2002 roku i spełniam marzenia osób, które chcą wyruszyć w podróż po Stanach Zjednoczonych. Polecam moje EBOOKI-PRZEWODNIKI, a jeśli potrzebujesz dokładnego planu skorzystaj z mojej pomocy przy PLANOWANU PODRÓŻY PO USA. Tutaj znajdziecie więcej informacji o mnie i moim odkrywaniu Ameryki. ZAPRASZAM!
Przewodnik po USA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

1 komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
Podaj imię