Las Vegas -Fontanny Bellagio

Hotel Bellagio w Las Vegas. Luksusowy pięciogwiazdkowy hotel znajdujący się w samym sercu Vegas połączony z diamentowym kasynem w kategorii AAA.

Jednym z najbardziej znanych hoteli w Las Vegas jest dech zapierający w piersiach Bellagio. Niekwestionowany Król rozrywki, hazardu, dobrego smaku i wyśmienitego stylu.

Wszystkie osoby z którymi rozmawiałem i które odwiedziły „Miasto Grzechu” bezsprzecznie wskazują Bellagio jako najbardziej luksusowy hotel, pomimo iż tuż obok znajduje się ogromny i niemniej znany „Ceasar Palace”.
Ale cóż może równać się z przepychem i atrakcjami które oferuje nam Bellagio. Tutaj wszakże goszczą najsławniejsze gwiazdy kina, popu. Wewnątrz znajdują się ogrody botaniczne i muzeum sztuk pięknych. Tutaj odbywają się słynne seminaria.

Właśnie tutaj znajduje się największa darmowa atrakcja Vegas – słynne na cały świat Fontanny Bellagio

Fontanny przy hotelu Bellagio zostały otwarte w 1998 roku i od tego czasu stały się jedną z największych atrakcji Vegas.

Piękna muzyka w doskonałym wykonaniu, światła wydobywające z mroku słupy wody i sam układ tryskających fontann, precyzyjnie zaplanowany. To wszystko sprawia, że na to widowisko patrzyłam, jakby było z innego świata, z bajki. Pokaz można oglądać zarówno w dzień (co pół godziny, po południu) jak i w nocy (co 15 minut od 8p.m do północy). Jedynie w czasie silnych wiatrów pokaz może zostać odwołany, a zdarza się to niezmiernie rzadko.

Fontanny zajmują obszar 36.000 m2. Woda pobierana jest ze specjalnych instalacji które kiedyś służyły do nawadniania znajdującego się tutaj dawniej pola golfowego. ponad 1200 dysz wyrzuca pod ciśnieniem ogromne ilości wody na wysokość 140 m.

bellagio_fountains_day

Więcej informacji na temat Bellagio znajdziesz klikając TUTAJ (Hotel Bellagio w Vegas)

Mapa satelitarna: Hotel Bellagio w Las Vegas

View Las Vegas in a larger map

© 2013 interameryka.com – wszelkie prawa zastrzeżone.
Aktualizacja 22.06.2016
Kopiowane, transmitowanie elektroniczne fragmentów lub całości bez zgody autora zabronione.

Paweł Interameryka
Mam na imię Paweł, mieszkam w USA od 2002 roku i spełniam marzenia osób, które chcą wyruszyć w podróż po Stanach Zjednoczonych. Polecam moje EBOOKI-PRZEWODNIKI, a jeśli potrzebujesz dokładnego planu skorzystaj z mojej pomocy przy PLANOWANU PODRÓŻY PO USA. Tutaj znajdziecie więcej informacji o mnie i moim odkrywaniu Ameryki. ZAPRASZAM!
Przewodnik po USA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

2 komentarze

  1. Bellagio i fonatnny przed hotelem – coś wspaniałego. Mimo, że Vegas zachwyca na każdym kroku, a kolejne hotele (czyt. kasyna) próbują w każdy możliwy sposób przyciągnąć klienta atrakcjami to opisywane miejsce jest niezwykłe. Niezapomniane przeżycia wieczorem przed hotelem.

Napisz komentarz

Dodaj komentarz
Podaj imię